054-4831152
יצירות אומנות - ציורי שמן - פסלי שיש - פסלי אבן
 
"בתנועה"

עברית English 

אביבה ברגר - ציור ופיסול יצירות אומנות

ברגר היא ציירת , פסלת, אמנית מוכרת בארץ ובאירופה. יצירתה רבת פנים והיא מטיבה לספר סיפור בכל אחד מציוריה ופסליה. היא מציגה פרשנות אישית לחיי היום יום ולאינטראקציה של אנשים בינם לבין עצמם, בינם לבין החברה בה הם חיים ובינם לבין סביבת מגוריהם .   הציגה תערוכות יחיד וקבוצתיות רבות ומופיעה בספרי אמנות ישראליים ובקטלוגים באירופה. בין יצירותיה המפורסמות: פסל הידידות בין רוצ'סטר, ארה"ב למודיעין, תערוכת ציורי המחווה ליצירותיו של ש"י עגנון ותערוכת "נופי גוף ונפש" בעיר תל אביב.  
אביבה ברגר - יצירות אומנות
מעוניינים בפרטים נוספים? מלאו את הטופס המצורף. נשמח לעמוד לרשותיכם גם בטלפון -  0544831152 או בדוא"ל: 
 avivaberg@hotmail.com
יצירות אומנות  - פסלי שיש יצירות אומנות  - פסלי אבן יצירות אומנות - ציורי שמן
יצירות אומנות שיש יצירות אומנות שיש אביבה ברגר
יצירות אומנות שיש יצירות אומנות שיש אביבה ברגר
יצירות אומנות שיש יצירות אומנות שיש אביבה ברגר
 

יצירות אומנות

יצירות אומנות של הציירת , פסלת , אביבה ברגר מלאות תנועה , סחף של חושים , תשוקה , וחיות בלתי רגילה . האמנות אצלה מורכבת מ- ציורי שמן, אקוורל , ופסלי אבן . יצירות אמנות אלה מורכבות מריאליסטי ומופשט גם יחד: המציאות והדמיון משמשים בערבוביה ב- תמונות השמן ובפסלים .
 ציורי שמן מהוים אצל ברגר דרך להביע את התיחסותה לבני האדם באשר הם . דרך האמנות היא יוצרת דיאלוג בין בני האדם בכל תחומי החיים .יצירתה חוצה גבולות ועוסקת ברגשות , תחושות ,קונפליקטים ומורכבויות חברתיות בעבר , בהווה , ובצפוי בעתיד .. האמנות מרתקת את ברגר במספר  רמות הקשורות זו בזו : המשכיות של האמנות המודרנית ,ישום הסגנון האישי שלה ,ותהליך העבודה עצמו . אביבה ברגר למדה האמנות באוניברסיטה  וטכניקות  ציורי שמן , אקוורל ופיסול אצל מורים ידועים בארץ  ובצרפת . היא אצרה מספר תערוכות של אמני מודיעין ומלמדת בסטודיו הפרטי שלה .ברגר חברה באגודת הציירים והפסלים ואגודת אמני ירושלים .
 

ציורי שמן

ציורי שמן מצוירים בצבעי שמן, כאשר צבע השמן המסורתי עשוי מפיגמנט מעורבב בשמן זרעי הפשתה. כיום ישנם סוגים שונים של צבעי שמן, לדוגמא צבע שמן מהול במים אשר מתנקה בקלות או צבע שמן המתייבש רק על ידי חימום, ובלעדיו נותר נוזלי וניתן לשינויים ומשחק. בשיטת הציור המסורתי בשמן, האומן נוהג לצייר סקיצה פשוטה וראשונית בעיפרון פחם. על בסיס זה, מתחיל הוא אז בצביעה בשמן מדולל, בדרך כלל בטרפנטין, או בתוספת שמן זרעי הפשתה. העיקרון הבסיסי המנחה ציורי שמן הוא "סמיך-על-דליל". הכוונה היא שכל שכבת צבע תהיה סמיכה יותר מקודמתה בכדי לאפשר ייבוש ראוי. עיתים, עשויה לעבור כחצי שנה עד אשר ניתן יהיה להוסיף שכבת מגן אשר לא תפגום בציור וזאת כי ציורי שמן מתייבשים לאט מאוד.
The Picture


"הגושרים"יצירות אומנות | כתבו לנו | ציורי שמן | פסלי שיש | פסלי אבן
פרסום אתריםפרסום אתרים | קידום אתרים - קידום אתרים
לייבסיטי - בניית אתרים